Brzdící systém Stopsakte

Stopskate EBS je brzdící systém, který se skládá z dálkového ovladače a dvou brzdících třmenů – jeden na pravé brusli a druhý na brusli levé.

Pomocí dálkového ovladače se současně ovládají oba brzdící třmeny, které v závislosti na poloze regulátoru na ručním dálkovém ovladači, přibrzďují kolečka obou bruslí současně. Brzdění je velmi plynulé a současně při maximálním zmáčknutí regulátoru i dostatečně intenzivní.

Celý systém napájí integrované Li-ion baterie, které se dobíjejí přes mikro USB porty. Součástí balení je i nabíječka 3x USB s kabely. Tyto baterie při plném nabití a přiměřeném používání udrží brzdící set v činnosti dvě až čtyři hodiny.

Systém je samo stavitelný, tzn., že se vždy po zapnutí přístroje automaticky nastaví správná vzdálenost brzdícího segmentu od koleček brusle (brzdící systém tak reaguje na opotřebení koleček).

Elektronický brzdící set je opatřen optickou i akustickou signalizací, která vás upozorní, že baterie jsou téměř vybité a vy je musíte dobít.

Abychom vám ještě více zpříjemnili některé činnosti, opatřili jsme náš unikátní brzdící systém STOP tlačítkem, které při použití zablokuje kolečka brusle a vy se potom můžete bezpečně obouvat ve stoje do bruslí, nebo zdolávat nejrůznější překážky, například schody.

Brzdění pomocí EBS je velmi snadné, komfortní a bezpečné a vy si jej osvojíte během pár minut.

Samotná montáž a seřízení není příliš složitá věc a většina z vás ho zvládne sama nainstalovat na své brusle. Postupujte podle instrukcí v návodu na používání a montáž, nebo si otevřete záložku PODPORA, kde se dozvíte více informací. Podívejte se také na naše instruktážní videa ZDE.

Budeme rádi, pokud se s námi podělíte o vaše zkušenosti s používáním elektronického brzdícího systému. Vaše zkušenosti nám pomůžou při dalším vývoji a inovacích EBS.

Přejeme vám dokonalou zábavu a mnoho bezpečně ujetých kilometrů s EBS Stopskate.

 

TECHNICKÉ ÚDAJE EBS

Váha setu:760g
Váha brzdícího třmenu:126g
Váha ovladače:54g
Napájení:integrované Li-ion baterie 3,7 V
Nabíjení:nabíječka 3 x USB
Bezdrátové rozhraní:Wi-Fi
Frekvenční pole:2412 MHz
Doba používání při plném nabití:2 až 4 hodiny
Signalizace: akustická i optická
Regulace brzdící síly:plynulá regulace
Stop tlačítko:ano
Kompatibilita:universální – dle doporučení u jednotlivých typů EBS setů