Často se nás ptáte

Nemohu při brzdění upadnout?

Pokud se budete řídit návodem na používání, je prakticky nemožné při používání brzdicího systému Stopskate upadnout, nebo se jinak zranit. Ovládání této elektronické brzdy je konstruováno tak, aby brzdicí účinek byl velice plynulý a záleží jen na samotném bruslaři, jakou brzdnou sílu použije. Brzdění se Stopskate  je komfortní a opravdu bezpečné.

Opravdu tato brzda funguje?

Ano! Elektronický brzdicí systém Stopskate EBS je první opravdová brzda pro in line brusle na světě, která je plně funkční a která odpovídá úrovni techniky dnešní doby.

Podívejte se, prosím, na naše videa, kde na vlastní oči vidíte, jak je brzdění pomocí brzdicího systému EBS jednoduché a efektivní. Už nemusíte riskovat a přemýšlet, jak zpomalit nebo kdykoliv bezpečně zastavit. Tato brzda je nejen plně funkční, ale také naprosto spolehlivá.

Mohu si ponechat na bruslích současně i původní patní brzdu?

Většina konstrukcí inline bruslí umožňuje montáž elektronického brzdicího systému EBS bez nutnosti demontáže tzv. patní brzdy. Určitě Vám ale po nějaké době, kdy si velmi rádi zvyknete používat náš brzdící systém, bude připadat zbytečné mít tento zastaralý typ patní brzdy na svých bruslích, která vám už bude při jízdě jen zavazet.

Zvládnu si tuto brzdu namontovat na své brusle sama?

Montáž elektronického brzdicího systému EBS není příliš složitá. Budete-li postupovat podle návodu na montáž, který je přiložen k setu, neměla byste mít žádné problémy s montáží a seřízením této brzdy. V balení setu jsou přiloženy i potřebné imbusové klíče k montáži a seřízení brzdy. V tomto balení naleznete také obrazovou přílohu, která vám montáž a seřízení brzdy velmi usnadní. Můžete se také podívat v tomto webu na stránku PODPORA, kde jsou další užitečné rady, fotky a videa. Video-manuál na montáž naleznete také pod jednotlivými produkty v našem e-shopu. V případě potřeby a nejasností nás kontaktujte.