Náš produkt

Po dvou letech usilovné práce, zkoušení a testování, jsme pro vás vyvinuli elektronický brzdící systém Stopskate EBS 480.

Tento unikátní a revoluční brzdící systém se skládá z dálkového ovladače a dvou brzdících třmenů – jeden na pravé brusli a druhý na levé brusli. Pomocí dálkového ovladače se současně ovládají oba dva brzdící třmeny, které v závislosti na poloze regulátoru na ručním dálkovém ovladači, přibržďují kolečka obou bruslí současně. Brždění je velmi plynulé a současně při maximálním zmáčknutí regulátoru i dostatečně intenzivní.

Celý systém pohání velmi kvalitní Li-Ion baterie, které se dobíjejí přes mikro USB porty umístěné jak na třmenech, tak i na dálkovém ovladači. Součástí balení je i nabíječka s třemi USB porty a třemi mikro USB kabely. Tyto baterie při plném nabití a přiměřeném používání udrží brzdící set v činnosti dvě až čtyři hodiny.

Systém je naprogramován tak, aby byl „samo stavitelný“ tzn., že při postupném opotřebování brzdícího segmentu se sám nastavuje do správné minimální vzdálenosti od kolečka brusle.

Elektronický brzdící Systém EBS 480 je opatřen optickou i akustickou signalizací pro případ, kdy se přiblížíte ke konci kapacity baterie u třmenů, nebo baterie dálkového ovladače.

Abychom vám ještě více zpříjemnili některé činnosti a udělali je bezpečnými, opatřili jsme náš unikátní brzdící systém STOP tlačítkem, které vám umožní velmi bezpečné nazouvání a zouvání bruslí ve stoje, ale také bezpečné zdolávání překážek, jako jsou například schody. Brždění pomocí elektronického brzdícího systému Stopskate EBS 480 je velmi snadné, komfortní a bezpečné a vy si jej osvojíte během pár minut.

Brzdící systém EBS 480 od firmy Stopskate s.r.o. nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Ta se omezila pouze na občasnou výměnu opotřebovaných brzdících segmentů a dobíjení vybitých baterií před dalším použití při bruslení.

Náhradní brzdící segmenty si snadno zakoupíte např. na našem e-shopu: www.stopskate.cz

Na tomto webu sledujte také další novinky, které pro vás už nyní chystáme.

O možnosti instalovat náš brzdící systém EBS 480 na vaše brusle se dozvíte přímo z obalu krabičky, návodu na montáž, nebo na našem webu www.stopskate.cz, nebo nám napište na: info@stopskate.com

Samotná montáž a seřízení není příliš složité. Postupujte podle instrukcí v návodu. Budeme rádi, pokud se s námi podělíte o vaše zkušenosti při používání elektronického brzdícího setu EBS 480. Vaše zkušenosti použijeme při vývoji dalších brzdících systému pro in line brusle.

Přejeme vám dokonalou zábavu při používání našeho revolučního brzdícího systému.