Náš tým

Headquarters Czech Republic


Jaroslav Černý

Jaroslav Černý

Owner

jaroslav.cerny@stopskate.com

New product development

Patrik Partsch

Patrik Partsch

Technical Director

patrik.partsch@stopskate.com
+420 737 466 180

Technical issues

Lukaš Jevický

Lukaš Jevický

IT specialist

lukas.jevicky@stopskate.com
+420 777 590 749

Tereza Vyroubalová

Tereza Vyroubalová

Managing Director Assistant

info@stopskate.com
+420 773 238 160

CZECH and SLOVAK – Distributor


Michal Vysoudil

Michal Vysoudil

Svatokopecká 968, 783 53, Velká Bystřice

stopskateczech@gmail.com
+420 735 168 714
www.inlinestop.cz

AUSTRALIA – Distributor


Michael Ford

District Skate

Michael Ford

137 Industrial Road Oak Flats NSW 2529

districtskateof@gmail.com
+61 403 328 717
www.districtskate.com.au

AUSTRALIA – Sales Representative


Martina Šmejkalová

Martina Šmejkalová

martina.smejkalova@stopskate.com
+61 451 097 909

Sydney, Australia

GERMANY – Distributor


Lars Steinsiek

Sport-Net GmbH

Lars Steinsiek

Herforder Straße 141
33609 Bielefeld, Germany

steinsiek@sport-net-gmbh.de
+49 (0)521 522 888 60
www.sport-net-gmbh.de

U.K. – Sales representative


Jiří Novotný

Jiří Novotný

jiri.novotny@stopskate.com
+447 452 777 082

London, U.K.

O Stopskate

StopskateVznik firmy Stopskate s.r.o. 19. října 2017 byl jen dalším logickým krokem při realizaci nápadu zakladatele a spolumajitele firmy pana Jaroslava Černého z Olomouce.

Tu myšlenku, jak efektivně, spolehlivě a bezpečně brzdit rozjeté in line brusle měl v hlavě už dlouho. Když začínal s in line bruslením, tak asi jediný, ale velmi důležitý problém měl název – bezpečné zpomalení a zastavení.

Jízda dopředu, dozadu, překládání, a dokonce časem i piruety a jiné triky se naučil velmi brzy. Také některé z mála možností, jak zpomalit či zastavit brusle se naučil. Žádná z těch možností však nebyla ani zdaleka tak efektivní a bezpečná, jak by to situace a bezpečnost při jízdě často vyžadovala.

Uvědomil si, že s tímto problémem se potýká docela velmi velké procento bruslící veřejnosti (v průzkumech se uvádí až 26% bruslařů neumí přibrzdit či zastavit, nebo s tím má velké problémy) a statistiky o úrazech jasně hovoří o relativně vysoké rizikovosti při bruslení na in line bruslích. Tak se zrodil po několika letech nápad vyvinout a sestrojit plnohodnotný brzdící systém, který by tento zásadní nedostatek in line bruslí řešil.

V květnu roku 2017 začal s prvními pokusy o technické řešení konstrukce brzdícího systému pro in line brusle. Po několika měsících a mnoha pokusech se začali dostavovat první malé, ale důležité úspěchy.

Velký pokrok nastal, když se setkal s Ing. Patrikem Partschem, kterému se tento projekt velmi líbil a který takto začal s firmou Stopskate s.r.o. úzce spolupracovat. Každý další pokus a vylepšení potom posouval tento projekt rychle kupředu.

V této fázi projektu jsme si náš vynález nechali registrovat u patentového úřadu. Rovněž byla zaregistrována ochranná známka Stopskate.

Dalším důležitým datem pro tento Startup a budoucnost firmy Stopskate s.r.o. bylo nabídnutí spolupráce svému budoucímu společníkovi panu Ing. Janu Tichému. Ten přinesl do nově vzniklé společnosti důležitý kapitál, ale také technologické zázemí pro výrobu a letité zkušenosti s vedením své vlastní, velmi úspěšné firmy.

Firemní management se v dalších měsících rozrostl ještě o další schopné inženýry a spolupracující osoby. V lednu 2019 jsme započali intenzivně chystat přípravu výroby a tvořit marketingovou strategii.

Jsme mladá, velmi dynamická a ambiciózní společnost, která si dala za úkol učinit in line bruslení mnohem bezpečnějším sportem a fitness aktivitou, která bude ještě více dostupnější pro širokou veřejnost, než tomu bylo doposud.
STOP pádům, STOP odřeninám, STOP zlomeninám a dalším nepříjemným úrazům!

S dalším vývojem a inovacemi bychom chtěli v budoucnu přinášet na trh stále sofistikovanější a dokonalejší brzdící systémy, které svým uživatelům přinesou mnohem bezpečnější a komfortnější jízdu, kterou si budou moci naplno užít.

Ano, za 200 let se toho ve světě techniky velmi mnoho změnilo a vzniklo. Více jak 200 let (!) se ale potýkáme se stále stejnou technikou u in line bruslí a se stejně nedokonalým systémem brždění!

Tomuto období je už naštěstí

KONEC!

Nyní přichází

REVOLUCE!

Ta revoluce se jmenuje

Za celý tým firmy Stopskate s.r.o. vám všem přeji mnoho úžasných zážitků a mnoho bezpečně ujetých kilometrů při jízdě na in line bruslích.

Jaroslav Černý

zakladatel a CEO společnosti Stopskate s.r.o.